.

.

2014 Најновиот Извештај Антички Стакло Камен Остава Црвена Роза Pendant Ѓердан За Жени

2014 Најновиот Извештај Антички Стакло Камен Остава Црвена Роза Pendant Ѓердан За Жени

DEN 1179.00
DEN 1324.80
-11 %
Количина на стоки

Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 4 причини за вас да се избере нас :
1.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4.На позлата и материјал може да се направи со олово и никел и кадмиум слободни
Delivert&плаќање :
1.
Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки ,белегзија,hairpin прстен и така натаму.Пред цел
ние ќе испрати нов дизајн за вас
2.Во текот на цел
ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас
ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас
4.
Пакување
Како вашата потреба,
но, треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание
Имаме многу стилови на нови produciton во складирање
за овие производство можеме да го испрати во кратко време.Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3.Испраќање на потврди примерок за вас , да зборува за време на испорака
5.Бакар,челик и други легури е во ред,
2.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.
За шармантна бисер pendent хривнија ние не треба некои примерок во пописот и ние можеме да брод брзо.Нашата компанија има голем број на самото место инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по плаќање
2.
Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на време
Како да се цел?
1.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни
2.Зборуваме за цена и рок на плаќање
3.
Освен шармантна бисер pendent хривнија ние се уште имаат други модни накит со добар квалитет и неверојатен дизајн.Ако нашите инвентар не може да се сретнат вашата нарачка количина
Можете да нарачате до нас
3.Ако ви треба некој,контактирајте со нас ,или можете да ни кажете како да го промените тоа
3.
Во процесот на производство :
1.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума во инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата , не треба да се чека
4.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao Кина
Тоа е околу 10 mintues да Лиу Тинг аеродром.
Ако имате било какви прашања ве молиме падна слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди добар сервис и adivse повеќе понатамошни информации на шармантна бисер pendent нараквица.Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001
кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите вашиот примерок за нас
2.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.Испраќање на нарачката до нас
Услугата ние снабдување :
1.
2014 Најновиот Извештај Антички Стакло Камен Остава Црвена Роза Pendant Ѓердан За Жени
Производство
2014 Година Нови Стилови Антички Злато Синџир Шарени Цвет Shourouk Камен Ѓердан
Материјал
Стакло/Смола/Легура
Место на Потекло
Qingdao
Време на испорака
Вашиот парцела ќе бидат испратени во 3-5 дена по уплатата.Ние сме биле во овој години, за многу години,
па ние може да го направи подобро што другите во иста цена
2.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.

Метална боја:
ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
9*13cm
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Должина:
46+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl00813
Бренд Име:
BALANBIU
потекло место:
Кина Qingdao
Боја:
Античкиот
Стил:
накит стил
Пакување:
Како сакате
Големина:
Length
Тежина:
115g
Материјал:
Стакло/Смола/Легура
Пол:
жена
ФОБ порт:
Qingdao
R

Тие исто така купуваат со овој производ