.

.

2018 Жени Секси Стомак Танц Костим Одговараат на Стомакот Танц Градник & Појас & Здолниште& Ѓердан 34B/C 36B/C 38B/C Првенство 5 Парчиња Поставени 8 Бои

2018 Жени Секси Стомак Танц Костим Одговараат на Стомакот Танц Градник & Појас & Здолниште& Ѓердан 34B/C 36B/C 38B/C Првенство

DEN 2842.00
DEN 3552.00
-20 %
Количина на стоки


Стомакот Танц Костим 5 Слики Градник&Појас&Здолниште&Ѓердан 34 B/C 36 B/C 38 B/C 8 бои Опис на Производот 8 Бои : Кралска сина, Светло сина, Црвена, Темно розева боја, Црна, Златна, Виолетова, Зелена, . Имајте на ум : Тоа е само за Градник , Појас ,Здолниште, Ѓердан, 2x Armband , а не со другите !! Градник големина : US32-34 B/C,underbust 28-30 инчи (72-76cm) US36 B/C,underbust 28.3-32.3 инчи (72-82cm) US38 B/C,underbust 31.9-34.6 инчи (81-88cm) US40 B/C,underbust 34.2-35.8 инчи (87-91cm) Појас големина : US32-34 B/C, појас должина 32-33.5 инчи (83-85cm), прилагодливи појас. US36 B/C, појас должина 33.5-35.5 инчи (85-90cm), прилагодливи појас. US38 B/C, појас должина 35.5-37.4 инчи (90-95cm), прилагодливи појас. US40 B/C, појас должина 37.4 инчи (95cm) прилагодливи појас . Здолниште : Состојба : Brand New Здолниште Големина : една големина Еластичен Корселе : одговара 23.6-35.4 инчи (60-90cm) Должина : 37.4 инчи (95cm) за
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Д-Р-HJ51008
Материјал:
Rayon
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
R

Тие исто така купуваат со овој производ