.

.

10 поставува големо Refillable кертриџ за xp-305 xp-202 xp-102 xp-405 xp-205 xp-402 ,за T1811 - T1814 , Празни, без мастило

10 поставува големо Refillable кертриџ за xp-305 xp-202 xp-102 xp-405 xp-205 xp-402 ,за T1811 - T1814 , Празни, без мастило

DEN 3600.00
Количина на стоки


Објектот Вклучуваат
T1811 Б.К кертриџ * 10 компјутери
T1812 C кертриџ * 10 компјутери
T1813 М кертриџ * 10 компјутери
T1814 Y кертриџ * 10 компјутери
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен CISS ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Refillable кертриџ одговараат за T1811-T1814 и T1801-T1804 Тип ПРАЗЕН кертриџ ( НЕМА МАСТИЛО) функција на Автоматско ресетирање на чипови , совршена изведба бои Црна / C/M/Y (4 бои) пакување 10 поставува спакувани во еден пакет за Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
T1811 T1812 T1813 T1814 Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 12 ML по боја на мастило за јачина на Чип Ресетирате се Ре-се движат и се ре-инсталира касети , за да го ресетирате Чипови Одговараат на машина
одговараат за Epson XP 305,202,102,405,205,402
( Европа Пазарот )

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
R1811EC-трговија на Големо
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производот:
refillable касети
одговараат на касети:
одговараат За T1811 -4 / T1801-4 серија
одговараат на машина :
Одговараат за xp-305 XP-202 XP-102 XP-405 XP-205 XP-402
продажба услови:
10 поставува трговија на големо
чипови:
Со ЛАК чипови
мастило:
Празен, без мастило
R

Тие исто така купуваат со овој производ