.

.

Бесплатен превозот! Bling Мотоцикл Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Мода Сребро & Сини Велосипед Синџир Моторни Хривнија SJB0150

Бесплатен превозот! Bling Мотоцикл Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Мода Сребро & Сини Велосипед Синџир Моторни Хривнија SJB0150

DEN 813.60
Количина на стоки

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Функција : Bling Мотоцикли Хривнија
Материјал : 316 L стандардна нерѓосувачки челик
Цена : Висок квалитет и прифатлива цена
Испорака : Ние нудиме DHL/EMS/ HK Пост/Кина Пост/e Packet

Метална боја:
172mm, 185mm, 197mm, 210mm, 225mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
is_customized:
Yes
Должина:
21cm
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
SJB0150
Бренд Име:
STBZCXH
R

Тие исто така купуваат со овој производ