.

.

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 9 Клетки Лаптоп со Батерија ЗА ASUS A32 X64 A33-M50 L062066 L072051 L0790C6 X5M

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 9 Клетки Лаптоп со Батерија ЗА ASUS A32 X64 A33-M50 L062066 L072051 L0790C6 X5M

DEN 1083.84
Количина на стоки


Опис На Производот
Батерија Тип : Li-ion
Батеријата Напон : 11.1 V
Капацитетот на батеријата : 6600m Ah/73 WH
Тип на производ : Замена Li-ion Батерија
Состојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!
Сертифицирани од страна CE & Rohs!
Производот Се Покаже
Компатибилен оригинална Батерија Код : ЗА ASUS : 15 G10 N373800 90-NED1 B2100 Y 90-NWF1 B2000 Y A32-M50 A32-N61 A32 X64 A33-M50 L062066 L072051 L0790 C6
Одговара машина : ЗА ASUS : ЗА ASUS X5 M Серија(Сите) X5 MD Серија X5 MDA Серија X5 ME Серија X5 MF Серија X5 MJ Серија X5 MJC Серија X5 MJE Серија X5 MJF Серија X5 MJG Серија X5 MJH Серија X5 MJL Серија X5 MJN Серија X5 MJQ Серија X5 MJR Серија X5 MJT Серија X5 MJV Серија X5 MJX Серија X5 MN Серија X5 MS Серија X5 MSD Серија X5 MSL Серија X5 MSM Серија X5 MSN Серија X5 MSQ Серија X5 MSV Серија X5 MT Серија X5 MTA Серија X5 MV Серија
Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот По уплата е потврдена како валидни, објектите ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена. Забелешка : Цените се прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Услуга за Сите пораки ќе бидат одговорени во 24hours. Ве молиме контактирајте со пораки или трговец менаџер. Ние прифаќаме се вратат и да се вратат ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот. Повратни информации Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Ако ние правиме грешки,Ние ќе ги responsibilty да ја препратите или наплата за било каков проблем.

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
A32-M50 A32 X64
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
9 клетки
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
9 клетки Гранд Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Уверение:
CE,FCC, RHOS
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ