.

.

240 компјутери/многу Микс Боја на косата создателот коса pin внесете чешел hairpin вилушка косата додаток додатоци horseshoers

240 компјутери/многу Микс Боја на косата создателот коса pin внесете чешел hairpin вилушка косата додаток додатоци horseshoers

DEN 8206.00
DEN 16089.60
-49 %
Количина на стоки


1. Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме 2. >$150 sip преку ARAMEX/dhl/ems/Федекс ОДНОСНО слободно (освен далечински управувач,јас ќе го избере еден) само некои земја , можете да контактирате со мене во прв план . 3. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 4. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Вид преовладува.1. Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме 2. >$150 sip преку ARAMEX/dhl/ems/Федекс ОДНОСНО слободно (освен далечински управувач,јас ќе го избере еден) само некои земја , можете да контактирате со мене во прв план . 3. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 4. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Вид преовладува.
1.
1 hothotag thot hothot
Спецификација :
Објектот# : AC09-M
Име : Коса Пумпа/База Чешел
Материјал : Chinlon
Големина : Л 95mm x В 40mm х Х. 40mm
Боја : Микс (достапни : РУСИ, ЦРНО-КАФЕАВА)
ПАКЕТ СОДРЖИНА : 240 Единици на Косата Пумпа/База Чешел
Ве молиме оставете порака КОЈА БОИ што сакате да ги купите, ИЛИ ние ќе ги испрати по СЛУЧАЕН избор.

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Бренд Име:
URQ
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
види сл
Тип На Објект:
косата пунџа
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
боја:
Руса/Црна/Кафеава боја за да изберете
Тип:
Косата
R

Тие исто така купуваат со овој производ