.

.

UKEN Boho Гроздобер Стил Цвет Остава Ѓердани & Приврзоци Мода Жените Изјава Накит Јака Ѓердан Макси Додатоци Uken

UKEN Boho Гроздобер Стил Цвет Остава Ѓердани & Приврзоци Мода Жените Изјава Накит Јака Ѓердан Макси Додатоци Uken

DEN 284.00
DEN 333.60
-15 %
Количина на стоки


Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshipping
Она што ќе се види ,Она што ќе добиете. Висок Квалитет ,Фабрика Цена !
Материјал
Легура
Големина
52+7cm
Тежина
85 Грама
Боја
Злато,Сребро.
Пакет
1pc/1 opp вреќа
Ве молиме имајте во предвид : Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа.
Нашата Продавница Линк :
Продажба На Објекти :
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
UKEN
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
5.5*13cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N1652
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Неврзан
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Тежина:
85 grams
предмети:
Boho Гроздобер Цвет Остава Приврзоци Ѓердани
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
52+7cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ