.

.

Златна Sliver Јастиви Декорација Торта,Торта Sprinkles,Cupcake Декорација,Роденден, Свадба Партија Пекарница Декорација,Природна Боја

Златна Sliver Јастиви Декорација Торта,Торта Sprinkles,Cupcake Декорација,Роденден, Свадба Партија Пекарница Декорација,Природна

DEN 547.00
DEN 576.00
-5 %
Количина на стоки


start1095277370889510 6 Клетки се Меша Sprinkles,Златен Sliver Мед Уни
end1095277370889510
Добредојде
Имајте Пријатен Шопинг
Ги нашите Sprinkles , направи неверојатен десерти! Ве молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред. Ве молиме обрнете внимание на ГОЛЕМИНА за да се избегне непогодни. Не замисли, бидејќи понекогаш фотографија не'т да ви кажам што точно вистинска големина е.
ГОЛЕМИТЕ ИДЕИSprinkles-Тоа е забавна страна,сите ми се допаѓа!!

Повеќе Sprinkles,Повеќе Лица

Сите наши Sprinkles се изработени од Природна Боја (SGS)
Јастиви Декорација Торта,Торта Sprinkles,Cupcake Декорација,Роденден, Свадба Партија Пекарница Декорација,Природна Боја На Цвет
Ве молиме Дозволете Ни да Знаете Која Боја Ви Треба,Ortherwise Тоа Ќе Биде Испратен На Rondom Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
Материјал : Храна Природна Боја & Шеќер Пакување : 75g/Шише Боја : Златна & Sliver
Рок На Траење : 18 Месеци
Складирање : Сува, Sunless,Температура 22 C ,Релативната Влажност 55 C
ПОВЕЌЕ МИКС ШИШЕ ПАКУВАЊЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗБИРА


Dinnerware Тип:
Чинии
Тип:
Торта Алатки
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Шеќер
Торта Алатки Тип:
Јастиви Декорација
дизајн:
Топката (3мм)
боја:
Златна;Sliver
Пакет:
75G
R

Тие исто така купуваат со овој производ