.

.

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Злато Печат Polka Точка Headband за Девојки Топол Печат Точка Памук Headband

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Злато Печат Polka Точка Headband за Девојки Топол Печат Точка Памук Headband

DEN 4469.00
DEN 4704.00
-5 %
Количина на стоки


1.Објектот спецификите
Лента Тип : Cottom
Материјал : Cottom
Лак Големина : 13*10СМ
1.5 cm Headband
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Сертификат
4.Shippment
А).Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-7 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
5.Нашата Фабрика :
:

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YV1705032
Стил:
Новина
Тип:
Headbands
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ