.

.

Мешани 25mm/ 21mm Црна / Бела принцезата копчиња electroplate епоксидна копчиња за деца / жени облека/декорација додатоци

Мешани 25mm/ 21mm Црна / Бела принцезата копчиња electroplate епоксидна копчиња за деца / жени облека/декорација додатоци

DEN 833.00
DEN 925.44
-10 %
Количина на стоки


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Пред цел :
1) Различни големина, различни парчиња на една многу.
2) Еден многу една боја.
Ве молиме укажуваат на потребата кој тип во ред. Име на производ : Мешани 25mm/ 21mm Црна / Бела принцезата копчиња electroplate епоксидна копчиња за жените / деца облека/декорација додатоци трговија на големо Материјал : Смола + полиестер епоксидна Color : #1 Црно, или #2 Бела Еден многу да се продаде за една боја, ве молиме укажуваат на потребата кој тип во ред. Количина : Мешани големина 120pcs/многу (21mm 60pcs + 25мм 60pcs) 21mm 144pcs/многу 25мм 100pcs/многу Околу Големина : 25мм, 21mm Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр. : P0301d-012 Употреба : Смола копчето,што се користи за жените / деца на облека,накит,headdress, decrative додатоци или други занаетчиски DIY. Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Mesh
Функција:
Хемиско Чистење,Перат
Пластични Тип:
Смола
Бренд Име:
Niucky
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
P0301d-012
is_customized:
Yes
Големина:
21mm, 25mm
боја:
#1 Бела, #2 Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ