.

.

HIWIN MGNR 100mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 100mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 744.00
Количина на стоки

Trademanager : cn1000485769 2. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.може да се купи воздух mail.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.E-mail : e-mail од aliexpress 3.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа. испорака : 1.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.ние можеме како што rquest.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.Ако не се итни нашите производи.Тоа е десно.(разни превозот имаат различно време. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само. 100% Попуст по наредби.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.Како имаме долгорочна соработка на логистика .можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.кога ви требаат нашите производи итна.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ