.

.

2 ПАРЧИЊА/многу , Chiffon Зелка Зголеми Цвет Коса Клипови , 3.15 Chiffon се Зголеми Цвет Коса Клип за свадба , Девојки Коса Додатоци

2 ПАРЧИЊА/многу , Chiffon Зелка Зголеми Цвет Коса Клипови , 3.15 Chiffon се Зголеми Цвет Коса Клип за свадба , Девојки Коса Додатоци

DEN 83.00
DEN 120.00
-31 %
Количина на стоки


100% Нов Материјал : Ткаенина + Клипови Бои : 28 Бои како сликата . Цвет големина : прибл. 8 см ( 3.15 инчи )
Пакетот вклучува : 2 парчиња . 120 ДОЛАРИ или повеќе, ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.
Варијации на бои :
ние се обидуваме се потрудиме да се покаже материјал во боја која е што е можно поблиску до оригиналната.
Иако ние се големо внимание за да се избегне нив,варијации на бои може да се случи некои пати.
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
Ние ги користиме Aliexpress стојат превозот,e-Пакет испорака или Кина Пост воздух mail.
Најмногу време 15-45 дена за да стигнат до вашата адреса,можеби некои дена, доколку доцнењето на Царинските или пост систем.
120 ДОЛАРИ или повеќе,ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.
EMS : 6-12 дена за да стигнат до вашата адреса . DHL, FEDEX : 3-7 дена .
Ве молиме љубезно забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Враќање земјите и повратните информации :
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации директно. Ве молиме да ни даде шанса да го поправат проблемот.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Врати се прифатени,но купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
Оставајќи вашата 5-ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.
Многу ви благодариме за вашето купување!

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
ETALLEG
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Број На Модел На:
F00209
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
боја:
28 бои
is_customized:
Yes
Шема:
цвет декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ