.

.

Предните Светла Главата Светлина Светилка Собранието За Хонда CBR 600 F4 1999-2000 Нови

Предните Светла Главата Светлина Светилка Собранието За Хонда CBR 600 F4 1999-2000 Нови

DEN 7992.00
DEN 8783.04
-9 %
Количина на стоки


Предните Светла Главата Светлина Светилка Собранието За Хонда CBR 600 F4 1999-2000 Нови
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Добра Работна Состојба
Пакет се вклучени
една Светла без сијалица
FITMENT
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
За ХОНДА CBR 600 F4 1999-2000
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Плаќање
* Ali Express Зачувам е најпосакувана. Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на доставувачот по вашата испорака цел потврда задоволство.
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, Moneybookers, Western Union. Можете да изберете најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде resealed додека сте го добиле вашиот стоки и се задоволни.
Превозот
Глобални воздухопловната : обично 16-29 дена
· EMS : обично 9-19 дена
· Сите предмети се проверени тогаш страна спакувани во куќата тим
· Ние ќе се потрудиме да брод наредби како е можно поскоро за плаќање не се расчисти, за викенди се вклучени
· Жал ми е, но ние сме во можност да брод за да PO или APO Кутија адреси
· За висока вредност на налози ние може да бараат проверка на адресата пред да се брод. Ова е направено за да се заштити вас и нашите интереси
По-продажбата на услугата
Ние нудиме едноставен наплата или размена политика, во случај да има проблем со вашиот производ.
Ако го промените вашиот ум, ние сме среќни да го вратат на цената на производот, доколку предметот се враќа неотворена.
Производот е неисправен или исчезнати делови
Ние сме задоволни да го замени или рефундирање на неисправни, дизајниран за брзо решавање на ваше задоволство.
Ако стоката да пристигне неисправни, мора денот на приемот да контактирате со нас во рок од 7 дена. Проектот мора да бидат вратени на нивните оригинални и неискористени состојба.
Во случај на исчезнати делови, ве молиме да не известите на истиот ден ќе добиете производот.
Вие се согласувате да се плати за враќање превозот, сепак, ние сме мило вашиот поштенски надомест за верификација на неуспех.
Овласти
Во случај да треба да се врати на објектот, ве молиме ни e-mail на авторизациски код. Вашиот парцела мора да биде јасно наведено. Ве молиме имајте на ум дека не можеме да прифатиме се враќа, не е надлежен.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

Бренд Име:
TCMT
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
како слика се прикажани
Големина:
As real product
Материјал Тип:
како детали за производот
Модел:
XF140173
R

Тие исто така купуваат со овој производ