.

.

Аниме Датум Живо Kotori Itsuka Cosplay Костими Ноќта На Вештерките Костим Сопствени Направени

Аниме Датум Живо Kotori Itsuka Cosplay Костими Ноќта На Вештерките Костим Сопствени Направени

DEN 4272.00
Количина на стоки

Датум На Телевизија Kotori Itsuka Униформа Одговараат Јакна Здолниште За Жените Аниме Ноќта На Вештерките Cosplay Костими Сопствени Направени Бесплатен Превозот
Вклучувајќи : Јакна+Кошула+Вратоврска+Појас+Здолниште+Чорапи+Главата Носат
Ткаенини : Униформа Крпа+Мат Сатенски
Пол : Жените/Женски
Големина : XS-XXXL,Една Големина(Сопствени Направени)
Состојба : Нова, Направени да Нарачате (за 7-15 работни дена)
Сите големини се на располагање.За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу :
Ве молиме контактирајте со нас на :
1. Ве молиме кажете ни ја вашата пол по ставање ред.
2. Ако сакате вашиот костим да се сопствени направени,ве молиме изберете "Слободен" како и големината и да ни ги испратите вашите мерења.На мерења мора да ја вклучуваат родовата,висина,тежина,градите,половината и колковите. Ви благодариме!
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам,Кредитна картичка,Visa,Master,ТТ и Money bookers.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Пред исплата,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса,име,поштенски код,телефонски броеви, итн.
Повратни информации
Ние ќе го оставиме на позитивни повратни информации по сослушувањето сте задоволни со мојата аукција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас. Ние секогаш ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
ДАТУМ ЖИВО
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
12000437
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Јакна+Кошула+Вратоврска+Појас+Здолниште+Чорапи+Главата Носат
Материјал:
Единствен Крпа+ Мат Сатенски
Знаци:
Kotori Itsuka
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
боја:
вино црвено
Големина:
XS-XXXL,One Size(Custom Made)
R

Тие исто така купуваат со овој производ