.

.

Авијација приклучок за штекер xs7-core 2 4 основни мали yc7 7mm Мал мал сигнал конектор xs7 ве Молиме одберете 2p 3p 4p 5p

Авијација приклучок за штекер xs7-core 2 4 основни мали yc7 7mm Мал мал сигнал конектор xs7 ве Молиме одберете 2p 3p 4p 5p

DEN 1032.00
Количина на стоки


Ве молиме изберете pin
XS7 авијација приклучокот, а малиот ер приклучок
База дупка со дијаметар од 7 mm, постојат два основни - 5 основни
Оваа серија на производи е мал во големина, мала тежина, push-pull вид заклучување, воопшто инструменти, метри, опрема за инсталација на просторот е малку врска меѓу редови.

Број На Модел На:
xs7
боја:
Армијата Зелената боја, Небото Сино, Чоколадо, портокал
R

Тие исто така купуваат со овој производ