.

.

E240 голема брзина DC 300W вретено мотор воздух за ладење PCB одбор надворешни јаглерод четка и моторни заградата ngraving машина моторни 1pcs

E240 голема брзина DC 300W вретено мотор воздух за ладење PCB одбор надворешни јаглерод четка и моторни заградата ngraving машина

DEN 1976.16
Количина на стоки


Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.175 mm
4pcs завртка
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Напон : 12-50 VDC мотор
Моќност : 300 W
Брзина : 3000-12000r/мин
Вртежен момент : 600m N.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Негативни повратни информации не реши ништо.175 mm
Оска collet должина : 50mm
Моторни должина : 178mm
Оска collet дијаметар : 16mm
Вретено радијална runout : за 0. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.03
Пакет содржина : 1pcs E240 300 W вретено мотор
1pcs планината заградата
1pcs ER11-3. Па се чувствуваат слободни да контакт.м
Изолација отпор : >2 megohms
Dielectric сила : 400 V
Дијаметар : 54mm
Collet : 3. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.

Број На Модел На:
300W
Тип На Објект:
Моторни
Бренд Име:
линк cnc
R

Тие исто така купуваат со овој производ