.

.

Луксузен италијански Дизајнер Вистинска Кожа Mens Монахот Рака Обувки Круг Пети Алигатор Човек Формално се Облекуваат за Партијата Свадба Чевли YMX339

Луксузен италијански Дизајнер Вистинска Кожа Mens Монахот Рака Обувки Круг Пети Алигатор Човек Формално се Облекуваат за Партијата

DEN 3876.00
DEN 4080.00
-5 %
Количина на стоки


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
YMX339
Чевли Тип:
Дерби Чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ