.

.

бесплатен превозот во Западна Европа се Wifi dmx контрола 24V 4 жици rgb 50w предводена од поплави светлина 5pcs/Многу се користи за магацини и работилници

бесплатен превозот во Западна Европа се Wifi dmx контрола 24V 4 жици rgb 50w предводена од поплави светлина 5pcs/Многу се користи

DEN 18605.00
DEN 19584.00
-5 %
Количина на стоки


За да напишете transcoder
Функцијата опис :
1 : Ревизија на DMX512 адреса,
2 : Промена на моделот на светилка,
3 : Поставување на светилка работи како учителка или роб
4 : Може да се постави на светилки работа во група контрола или pixcel контрола,
5 : Може да прочитате светилки'the информации на работен модел, DMX512 адреса итн.Оперативен температура -2060 степени
13. Товарни полнење може да не биде точно на веб-сајтот.
Ние дефинитивно ќе ве остават позитивен фидбек кога ќе добиеме твое.3 боја jumpy се менува и постепено се менува.Димензија : L280 XW220 XH80mm
7.
Опис На Производот
1. Ние сме биле во лер и соларни бизнис за многу години и да има одлична репутација за нашите извонредни услуги на клиентите. Дворот, Плоштад Осветлување;
9.
*Цената и превозот на трошоците не incule увоз даночни и царински давачки.Животниот век : 50.Клиентите се одговорни за било увоз доход и должност.Тежина : 3 kg
8.Име на производ : 50 W LED DMX floodlight
2. Работилница, Фабрика За Осветлување;
7.
10 чекори dimmable за единствена боја и 10 чекори прилагодливи брзина за jumpy се менува и постепено се менува .Материјал : Алуминиум легура LED DMX floodlight
3. Сертификат : CE&Ro HS
вграден-во DMX512 controler/декодер
Високи перформанси 50 W RGB LED floodlight со изборот на бои, Боја се менува како 7single боја режими на 7-боја, Постепено се Менува, 25-боја, Постепено се Менува, 25-боја jumpy се менува.
LED DMX floodlight Апликација :
1.Амбиентниот влажност : 85%
11.Боја : RGB полна боја,топло бела, чиста бела црвена, сина, зелена, жолта достапни.Рендерирање индекс : 80%
12.Влезен напон : DC24 V
6. Ако имате некои прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако сакате да брод од страна на EMS или други превозот начини само нас контакт пред ставање на ред.
*Сите производи се само испорачуван ПРОЗОРЦИ/ФЕДЕКС/ТНТ/DHL, бидејќи на безбедноста и брзо расте.Магацин, За Складирање Осветлување;
8. Парк, Градина Осветлување;
6.
*Ние не прифаќаме враќање,реконструкција или размена во целина освен ако не е навистина нешто не е во ред со производ,затоа што нашите производи се строго произведени и тестирани.
*Ние нудиме најмалку 50% попуст на јавните превозот надомест. Гаранција : 2 години
15. Водоотпорен Ранг : IP65
14.Извор на светлина : увезени чипови 20 W/50 W/80 W RGB LED Floodlight со DMX 512 / RF далечински controler
5. Фискултурна Сала, Спортски Стадион Осветлување;
3.Имате мемориска функција и НАИЗМЕНИЧНА струја Synchronously.Зграда, Билборд Осветлување;
4.
6 : Дали чување на податоци кои испуштаат од DMX512 контролер во светилка, и да игра на податоци на DMX512 циркулаторниот кои чување во светилка.Зрак Агол : 100°
9.Пат,Автопат Осветлување;
10.Станица,Приклучете Осветлување итн
ВНИМАНИЕТО
ние нема да го прифати наредби ако купувачите не контактирате пред ставање наредби!!
Прочитајте ги следниве забелешки внимателно! Ви благодариме за вашето разбирање.
ЗАБЕЛЕШКИ
*Ние ќе брод на производите wihtin 3 -5 дена по вашата исплата во целина.
Имаат 50000hrs долг животен век, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, Одлична термичка перформанси, Алуминиум Легура добар изглед. Така бидете сигурни да контактирате со нас пред ставање на ред од трговија со датотеки, или да остават порака, така што можеме да го измените на товар на полнење и вашиот вистински плаќање износ.

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Gratshin
Напон:
24V
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Енергија:
DC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
ГШ-COBN-50W-RGB-DMX-24
Водоотпорен Ранг:
IP65
Животен век:
50000 часа
Зрак Агол:
60°/120°
LED тип:
bridgelux или epistar
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ