.

.

100pcs/многу 4pin RGB конектор, 4 pin игла, женски тип еднострани 4pin, мал дел за RGB LED 3528 и 5050 лента

100pcs/многу 4pin RGB конектор, 4 pin игла, женски тип еднострани 4pin, мал дел за RGB LED 3528 и 5050 лента

DEN 278.40
Количина на стоки


Тип : 4pin RGB конектор
Спецификација : женски игла конектор
Материјал : p приклучоци се бакар позлатен
добар квалитет конектор, се користи за RGB конектор, без лемење

Бренд Име:
QINGYING
Број На Модел На:
женски 4 pin игла
is_customized:
yes
Примена:
Осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ