.

.

5m/roll J200b 8 Бои Алуминиумска Жица со Дијаметар од 2mm се Згусне Боја Слој Метални Жици DIY Занаетчиството Изработка на Продаде во Загуба

5m/roll J200b 8 Бои Алуминиумска Жица со Дијаметар од 2mm се Згусне Боја Слој Метални Жици DIY Занаетчиството Изработка на Продаде

DEN 111.00
DEN 116.64
-5 %
Количина на стоки

И корисни коментари за други клиенти. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Време на испорака само за референца.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
2 : Русија : 12-55 работни дена.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Пакетот вклучува : 1roll алуминиумска жица
Должина : околу 5м
Дијаметар : 2mm
Боја : сребрена/златниот/розова/виолетова/црвена/зелена/блу/црна
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ние ќе процесот секоја parcelss. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
Pixiuonline
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
J200b
R

Тие исто така купуваат со овој производ