.

.

Француски Тастатурата За Acer Стремат 5250 5340 5349 5360 5733 5733Z 5750 5750G 5750ZG 5800 Црна FR AZERTY Тастатура

Француски Тастатурата За Acer Стремат 5250 5340 5349 5360 5733 5733Z 5750 5750G 5750ZG 5800 Црна FR AZERTY Тастатура

DEN 470.40
Количина на стоки


Нов лаптоп, француски FR Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Црна
Француски FR верзија AZERTY тастатура
Компатибилна со следниве предмети :
За Acer Стремат 5250 5340 5349 5360 5733 5733 Z 5750 5750 G 5750 ZG 5800 5810
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има квалитет проблем, ни ги испратите назад на стоки, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
Palgo
Број На Модел На:
FR Тастатурата За Acer Стремат 5250 5340 5349
Стандард:
Француски Стандард
Состојба:
Нови
Пакет:
Kraft хартија кутија
верзија:
Француски FR
Гаранција:
Меѓународни Плус Гаранција
R

Тие исто така купуваат со овој производ