.

.

Тајван Песна Ling CKC временско реле AH3-ND 9.9 / 99M AC220

Тајван Песна Ling CKC временско реле AH3-ND 9.9 / 99M AC220

DEN 1056.00
Количина на стоки


ако ви треба друг параметар ве молиме контактирајте со нас и покажи ми вашите предмети фото параметар, така што може да се потврди побрзо.
производ прирачник :
Напојување : DC24 V
AC24 V, 110.220 V, 380 V
Одложување опсег : 9.9 S / 99 S, 9.9 M / 99 M
Повторливост : ≤1%
Оперативен режим : моќ-за одложување
Контакт форма : две групи на одложување контакти / група на моментален доцнењето, A. Б датотека се префрлите
Контакт капацитет : 3А AC220 V (resistive)
Целокупната димензии : 50.5 × 40.5 × 84mm
Инсталација : TP28 X база со 35mm железнички
Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас. ве молиме да дојде да го најдете производот што треба и да се потврди цел. ве молиме оставете масажа со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо.се разбира.ако не можете да го најдете производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .Со цел да се спаси двете страни проверка на времето ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите е само да го направи чекор како што ви кажав . Answer : ___________________________ NOTE : 1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди. 2.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас. 3.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена . 4.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни. 5.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback. Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!! сакате да имате среќен шопинг!

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AH3-ND
Големина:
Miniature
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ