.

.

Нова Плус Големина Долг Ракав Чипка жените Chiffon Блуза шупливи од домот мода обичните Кошула врвот 65A5

Нова Плус Големина Долг Ракав Чипка жените Chiffon Блуза шупливи од домот мода обичните Кошула врвот 65A5

DEN 297.00
DEN 456.00
-35 %
Количина на стоки


hot_tail Купи Сега : $ 11.35 Купи Сега : $ 10.11 Купи Сега : $ 11 Купи Сега : $ 10.00 Купи Сега : $ 10.5 Купи Сега : $ 10.75 Купи Сега : $ 7.33 Купи Сега : $ 9.35 Купи Сега : $ 8.39 Купи Сега : $ 8.23 Купи Сега : $ 9.52 Купи Сега : $ 8.8 топла
жешка
Карактеристики
100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобра изведба.
Материјал : Памук и полиестер
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
кликнете тука за повеќе нови предмети :
Големина : M,L , XL,XXL . видете на следната табела ,ве молиме овозможи 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инч,1"=2.54 см. )
Големина (cm)
Биста
половината
sleeve
должина
рамо
S
84
38
61
57
32
М
88
40
61
57
33
L
92
42
61
57
34
XL
96
44
61
57
35
XXL
100
46
63
57
36
recommend_tail Купи Сега : $ 10.61 Купи Сега : $ 7.6 Купи Сега : $ 9.74 Купи Сега : $ 6.01 Купи Сега : $ 7.39 Купи Сега : $ 8.86 Купи Сега : $ 9.57 Купи Сега : $ 9.9 Купи Сега : $ 8.71 Купи Сега : $ 10.64 Купи Сега : $ 9.2 Купи Сега : $ 10.90 препорачувам
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по имаме примено вашето плаќање.
Датумот на породување :
Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздух Mail.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Враќање & exchange :
Сите предмети ќе бидат проверени и пакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе рефундирање на вас по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги. и ве молам немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас .ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Chiffon
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Големина:
S, M, L, XL,XXL
боја:
Црна,Беж
Други:
Долг Ракав Капчиња Црно И Бело Тело Чипка Chiffon Блуза
Број На Модел На:
Гроздобер Женски ЧИПКА Кошула
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Новина
R

Тие исто така купуваат со овој производ