.

.

WT-P936 Shinning Готски Месечината Pendant,трговија на Големо Двојно Рогови Полумесечина Pendant со Микро, Отворајќи CZ Средината Предавање на Висок квалитет

WT-P936 Shinning Готски Месечината Pendant,трговија на Големо Двојно Рогови Полумесечина Pendant со Микро, Отворајќи CZ Средината

DEN 2064.00
Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-P936 Shinning Готски Месечината Pendant,трговија на Големо Двојно Рогови Полумесечина Pendant со Микро, Отворајќи CZ Средината Предавање на Висок квалитет
Точка Законик :
WT-P936
Материјал :
CZ
ГОЛЕМИНА на :
Околу 10*35mm долг на секој камен , pendant се разликува малку секој еден од големината
Препорачуваме : Помала големина проверете го овој линк :
Заврши :
24k вистински злато галвански се спротивстави на tarnishable, олово и nickle слободни
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барање
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Метална боја:
Сребро Позлатен, Чисто Злато Во Боја, Розово Злато Во Боја, Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-P936
Бренд Име:
WKT
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
рог
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
боја:
Природни
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ