.

.

Висок Квалитет 100 метри многу Модни 18K Злато позлатен Нерѓосувачки Челик 4mm јаже, верига.накит наоѓање на DIY ѓердан нараквица,во Рефус

Висок Квалитет 100 метри многу Модни 18K Злато позлатен Нерѓосувачки Челик 4mm јаже, верига.накит наоѓање на DIY ѓердан нараквица,во

DEN 18619.00
DEN 20687.52
-10 %
Количина на стоки


Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L
нерѓосувачки челик
1bag
како истата слика
100,4mm
1 инч=25.4 mm или
1mm=0.0393 инчен
Новиот Дизајн Mens Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Добар Квалитет Женска Синџир Necklace19.6" Бесплатен Превозот САД$ 28.00 /многу
10 парчиња / многу
23.6" Нова Кул Mens не ' Рѓосувачки Челик Накит 6mm Момчето Синџир Ѓердан Мода Накит БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 12.99 /парче
73g,кул машка мода сребро од Нерѓосувачки Челик, 8мм Византискиот Синџир ѓердан.23.6" , БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 13.99 /парче
46g Сосема Нов Силен 316l не 'Рѓосувачки Челик 6mm Злато Сребро Мажите Велосипед Ѓердан 23.6" Најниска Цена Бесплатен Превозот САД$ 8.99 /парче
Hotsale! Моден Накит Сребро Нерѓосувачки Челик Прилично Жени&Девојки Синџир Ѓердан, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 20.00 /многу
10 парчиња / многу
1x 3g Класичен Добар Квалитет Злато од Нерѓосувачки Челик, Две Тон Necklace1.2mm Кутија Синџир Бесплатен Превозот САД$ 20.00 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Топла Продажба на Шармантна 316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Мажите Сребро Синџир,Рака Печат US$ 6.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Мода Титан Накит од не ' Рѓосувачки Челик Злато Позлатен Мажите 7mm Синџир Ѓердан US$ 9.99 /парче
1x 3g Класичен Нерѓосувачки Челик Жените Сребро 45см*2mm Круг Ѓердан Синџир Девојка Накит US$ 5.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ +Висок Квалитет 23.6" шарм сребро&црна Нерѓосувачки Челик мажите 7.3 mm Византискиот Синџир Ѓердан Накит US$ 14.99 /парче
Бесплатен Превозот на Мажите Нараквици Магнет Нерѓосувачки Челик Човек Мода Накит Додатоци, Отворајќи Нараквица Со Кристално US$ 13.99 /парче
Tian Банда Накит Најдобри Продавачот не ' Рѓосувачки Челик Црното Злато Боја Синџир Нараквица ,Мажи и Момчето Хривнија US$ 8.99 /парче
Моден Накит од не ' Рѓосувачки Челик Љубов Хривнија Злато Сребро Рамен Синџири Мажите Шупливи Од Ракав Хривнија US$ 6.99 /парче
Божиќ Подарок Висок Квалитет Поставен Сребро Злато Црна Заврши Хривнија Ткаенината Алка од не ' Рѓосувачки Челик Мажите Затворач Wristband Хривнија US$ 8.99 /парче
Божиќ Подарок Мода Накит Поставен Сребро Злато Заврши Хривнија Ткаенината Алка од не ' Рѓосувачки Челик Затворач Wristband Мажите Хривнија US$ 8.99 /парче
Tiang Банда Накит Mens 100% од Нерѓосувачки Челик Линк Синџири Хривнија Алка 2013,ПАНК, РОК, Biker, трговија на Големо&мало US$ 5.99 /парче
Tiang Банда Накит 100% од Нерѓосувачки Челик Византискиот Синџири Хривнија Mens Накит 2013,ПАНК, РОК, Biker, трговија на Големо&мало US$ 8.99 /парче
Моден 8мм Нерѓосувачки Челик Византискиот Хривнија Mens Накит Синџири 2013,ПАНК, РОК, Biker, трговија на Големо&мало US$ 8.99 /парче
2013 Нова Мода Накит Високо Полиран Мажите 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Хривнија За Божиќ Подарок(може да се прилагоди lendth) US$ 9.99 /парче
Моден Накит Високо Полиран Сребрен Тон 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Нараквица ,машки Пол(може да се прилагоди lendth) САД$ 8.99 /парче

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Објектот Должина:
1000cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
200g
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Висина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
diy синџир
Број На Модел На:
100meters
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
100meters,4mm rope chain
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ