.

.

65pcs/многу 13colors Виножито Chevron Балерина Chiffon Цвет Headbands

65pcs/многу 13colors Виножито Chevron Балерина Chiffon Цвет Headbands

DEN 2047.00
DEN 2558.40
-20 %
Количина на стоки

Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .5 см answer : ___________________________ Note : Сите фотографии се преземени според вистински производи. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.
Пакување :
1. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Материјал : chiffon .Состојба : 100% нови . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. На тежина и големина се само за вашиот референца . Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
Тоа ќе потрае 7-20 дена.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Многу ви благодариме за вашето купување!
.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона. Бои : 13 различни бои на располагање, Големина : цвет дијаметар - околу 6.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
EMS : 6-12 дена пристигна . Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail.

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
8597
Тип На Објект:
Headwear
боја:
13 бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ