.

.

нов стил лисици копче pendant титаниум нерѓосувачки ѓердан изјава шарм ѓердан никогаш не исчезнат жените накит RX019

нов стил лисици копче pendant титаниум нерѓосувачки ѓердан изјава шарм ѓердан никогаш не исчезнат жените накит RX019

DEN 288.00
DEN 316.32
-9 %
Количина на стоки

2016 нов стил лисици копче pendant титаниум нерѓосувачки ѓердан изјава шарм ѓердан никогаш не исчезнат жените накит RX019 синџир големина : 45см

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
RX019
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Заклучување
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Титаниум,Злато Позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ