.

.

Ж-PP29 Amethysts Исцелување Кристал Точка Pendant со Сребро Кауција или Злато Кауција

Ж-PP29 Amethysts Исцелување Кристал Точка Pendant со Сребро Кауција или Злато Кауција

DEN 1344.00
Количина на стоки

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-PP21 35pcs Претрес Камен Кварц Опал Точка Pendant Злато Или Сребро Капа US$ 91. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-CCP03 10pcs Црно и Бело Далматински Џаспер Ахат Точка Pendant со Сребро Кауција US$ 25.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. 32mmx9mm
Боја : како на сликата
Количина : 10pcs
Злато Кауција Точка Аметист Pendant
Сребро Кауција Точка Аметист Pendant
Други Топли кристално точка Pendant
Ж-RQP20 Розова Rhodochrosite Камен Хексагонални Точка Pendant Сребро Кауција US$ 28.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-RQP19 Chrysanthemum Камен Хексагонални Точка Pendant Сребро Кауција US$ 28.

Метална боја:
Сребро Позлатен, Чисто Злато Во Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MUDULLA
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
Ж-pp29
Материјал:
Кристално
материјал заврши:
Сребро или Злато
Големина:
9x32mm
Количина:
10pcs
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ