.

.

SUNNYSKY Ангел A2212 2212-980KV Brushless Мотор,MultiCopter КК Мулти-Copter Quad

SUNNYSKY Ангел A2212 2212-980KV Brushless Мотор,MultiCopter КК Мулти-Copter Quad

DEN 760.80
Количина на стоки


SUNNYSKY Ангел A2212 2212-980 KV Brushless Мотор,добра за Multi Copter КК Мулти-Copter Quad
Вклучува :
1 x мотор
1 x проп адаптер
1 x крстот тип моторни монтирање

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Број На Модел На:
A2212 2212-980KV
Материјал:
Метал
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
R

Тие исто така купуваат со овој производ