.

.

20 Парчиња Зелена Панел Монтажа 2 Игли Неонски Индикатор Светлото AC напон 220V

20 Парчиња Зелена Панел Монтажа 2 Игли Неонски Индикатор Светлото AC напон 220V

DEN 437.28
Количина на стоки

Име на производ Неонски Индикатор Светлото Светилка Носителот Тип 2 Игли Терминал Напон AC напон 220 V Осветлување Боја Зелена Големина 40 x 14mm/ 1.6" x 0.55" (L*D) Материјал Пластика, Метал Зелена Боја

Тип На Објект:
Индикатор Светла
R

Тие исто така купуваат со овој производ