.

.

Нова Мода Титаниум Складирање Шише Парфем Шишиња Ѓердан Стакло Цилиндар Цевка Пепел Urn Љубовник Cremation Keepsake Накит

Нова Мода Титаниум Складирање Шише Парфем Шишиња Ѓердан Стакло Цилиндар Цевка Пепел Urn Љубовник Cremation Keepsake Накит

DEN 345.00
DEN 383.52
-10 %
Количина на стоки


Материјал : Титаниум Челик
Монистра Neckalces Должина : 40-50 cm
Приврзоци Големина на надвор : 4.6 cm*1.3 см
Приврзоци Големината на Внатрешниот : 3.3 cm*0.6 см
Боја : како на сликата
Пакетот Вклучува : 1pc Приврзоци Neckalces како подолу на сликата во една OPP мало polybag.
***Ако купите над $200 во нашата продавница. Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL. Бесплатен Превозот!
Ако ви треба biker хривнија
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по што добил ќе плаќање.
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работни дена
Кина пост воздух : 10-30 работни дена
DHL : 5-15 дена
EMS : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.

Услуга :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина. ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот. ви благодариме!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Стил:
Панк
реден број:
F-AF-UN43N-STN428
Стил:
Романтични
Ѓердан pednants:
отвори шише
синџир ѓердан:
Монистра синџир
R

Тие исто така купуваат со овој производ