.

.

За Седиште Леон 2000 2001 Толедо 1999 2000 2001 6 Брзина 23 мм Вметнете Дупка Опрема се Држи копчето Shift Knob Со Подигање на

За Седиште Леон 2000 2001 Толедо 1999 2000 2001 6 Брзина 23 мм Вметнете Дупка Опрема се Држи копчето Shift Knob Со Подигање на

DEN 393.00
DEN 714.24
-45 %
Количина на стоки


Висок Квалитет на Автомобил Опрема се Држи копчето Shift Knob Со СТП Подигање Одговара за Седиште Леон 2000 2001 Одговара за Седиште Толедо 1999 2000 20011 6 брзини мануелен МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob Менувачот тип : 6 брзини мануелен Вметнете дупка големина : 23 ММ Состојба : 100% нови резервни производ Материјал : Висок квалитет на СТП и ABS пластика Боја : Црна Пакет : 1 Buc Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Опрема се Држи копчето Shift Knob Да се Обезбеди Постојат 2 вида на опрема база за Осамен и Толедо, нашиот производ не одговара за под вид! Ве молиме бидете сигурни дека вашата стара пред да се одржи редот!
Ние прифаќаме Alipay исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : www.17track.net Или www. global.cainiao.com Или www.yw56.com.cn
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Име На Модел:
1J0711113
Материјал Тип:
ABS+СТП
Објектот Тежина:
0.16kg
Објектот Должина:
16cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
24cm
Бренд Име:
kangbeier
Објектот Ширина:
10.5cm
Година:
1999 2000 2001
R

Тие исто така купуваат со овој производ